Trumpai apie mus

UAB „Vitras-S“ yra viena lyderio pozicijas užimanti geležinkelio infrastruktūros statybos bendrovė Lietuvoje. Nuo veiklos pradžios (1950 m.) bendrovė atstatinėjo karo metu suniokotą geležinkelių infrastruktūrą, pastatė ir rekonstravo ne vieną geležinkelio stotį, elektrifikavo geležinkelio linijas.

Bėgant metams, bendrovė augo ir stiprėjo. Šiuo metu bendrovėje dirba daugiau nei 100 darbuotojų, iš jų daugiau nei 20 aukštos kvalifikacijos transporto infrastruktūros statybos inžinierių. 2014 metais bendrovės apyvarta viršijo 35 mln. Lt. Įmonė atestuota ir turi reikiamus ISO bei OHSAS sertifikatus, leidžiančius dalyvauti tarptautiniuose projektuose. Įmonės inžinieriai yra įgiję generalinio rangovo patirties ir gali valdyti projektus, koordinuoti savo ir subrangovų organizacijų veiksmus didelės apimties projektuose.

Nuo 2014 m. liepos 15 d. UAB „Vitras-S“ yra įmonių grupės „Skinest Rail“, veikiančios Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Kazachstane, Ukrainoje, Rusijoje, Gruzijoje ir Lenkijoje, dalis. „Skinest Rail“ grupė jungia daugiau nei 15 įmonių, vykdančių veiklą, susijusią su geležinkelių infrastruktūra, viršutinės kelio konstrukcijos medžiagomis, geležinkelio riedmenimis ir krovinių pervežimu geležinkelio transportu.

Partneriai
Peržiūrai būtinas Flash Player 9